2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Self Servis Toplama Arabası

İmalatçısından en kaliteli self servis toplama arabaları modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370750
Self Servis Toplama Arabası SLF30:Yemekhane self servis toplama arabalarından restoran servis toplama arabalarından olan bu self servis toplama arabası paslanmaz çelikten yapılmış imalatıyla son derece kaliteli ve pratik bir üründür - Self servis toplama arabası proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.615,47 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Self Servis Toplama Arabası SLF30

- 2x15 - 280x410 mm tepsi için - Self servis toplama arabası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
- Paslanmaz çelikten imal edilmiştir
- Tepsileri taşımak için tasarlanmıştır - Self servis toplama arabası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
- 4 döner tekerleğin ikisi kilitlenebilmektedir
- Ø125mm - Self servis toplama arabası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
- Çiftlerin hiçbirisi rayları desteklemez: 15
- Tren rayından açıklık: 80 mm - Self servis toplama arabası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
- Ölçüler; 460x630x1660 mm
- Net m³; 0,19 - Self servis toplama arabası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
- Net ağırlık; 27 kg

Self Servis Toplama Arabası SLF30:Yemekhane self servis toplama arabalarından restoran servis toplama arabalarından olan bu self servis toplama arabası paslanmaz çelikten yapılmış imalatıyla son derece kaliteli ve pratik bir üründür - Self servis toplama arabası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...