2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Karıştırmalı Sahlep Makinası

İmalatçısından en kaliteli sahlep makinaları modelleri sıcak sahlep çikolata satışına en uygun sahlep makinası toptan sıcak çikolata satış makinası satış listesi karıştırmalı sahlep makinası fiyatlarıyla karıştırıcılı mikserli sahlep makinası satıcısı te
Karıştırmalı Sahlep Makinası ASM1:Sahlebi karıştırarak sıcak tutmak için profesyonel sahlep ısıtma makinası fiyatları sıcak çikolata ısıtmada da kullanıma uygun kaliteli ekonomik karıştırıcılı sahlep makinesi modelleri dibi tutmadan sıcak çikolata-sahlep satışı için endüstriyel karıştırmalı sıcak çikolata ısıtıcısı makinası teknik şartnamesi soğuk kış günlerinde sıcacık çikolata sahlep servisinde kullanılan karıştırmalı sahlep makinası fiyatı özellikleri mikserli karıştırıcısı olan otantik bakır dekoratif pirinç sahlep kazanı ocağı fabrikası karıştırmalı sahlep makinesi bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.998,38 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Karıştırmalı Sahlep Makinası ASM1

Büfe Kafe Tipi Karıştırıcılı Sahlep Sıcak Çikolatalık - Karıştırıcılı Sahlep Makinası

* Karıştıcısı hazne içindeki sahlepi sürekli karıştırarak dönen bu sahlep ısıtıcısını; büfelerde sahlep ısıtımak kafelerde sıcak çikolata servisi yapmak otellerde-restaurantlarda- kıvamlı sıcak sahlep satışı yapmak için kullanabilirsiniz. Sahlepi ısıtırken dibinin tutmasını engelleyen karıştırıcı paletiyle sahlep ısıtmak çok randımanlıdır - Büfeler kafeler oteller restaurantlar için karıştırıcılı sahlep sıcak çikolata makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

* Bu sahleplik aynı zamanda sıcak çikolata içinde kullanılabilir

* 5 litrelik sahlep - sıcak çikolata haznesi vardır, kavanozu kırılmalara dayanıklı polikarbon malzemeden imal edilmişir - Büfeler kafeler restaurantlar oteller için karıştırıcılı sahlep-sıcak çikolata makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

* 220 Volt 50 Hz elektrikle çalışan sahlep ısıtıcı 1100 W ısıtma gücüne sahiptir

* Ölçüleri 24x31x52 cm olup ağırlığıysa 7 kg dır - Büfeler kafeler oteller restaurantlar için karıştırıcılı sıcak çikolata makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

* Plastik gövdeye sahip olan sahlep ısıtma makinası, kuru sistem ısıtma yapar

* Ayarlanabilir termostatıyla 30 - 90 C arasında ısıtma yapar - Büfeler kafeler otellerde restaurantlar için karıştırmalı limonata-ayran makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

* Muslukları tıkanma yapmaz, temizliği kolay ve basittir

* Sessiz ve dayanıklı karıştırma sistemi ve kolay sökülüp takılan haznesiyle bu makineyi uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz - Büfeler kafeler oteller restaurantlar için karıştırıcılı sahlep-sıcak çikolata makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

* Karıştırıcılı sahlep ısıtma makinesi 2 yıl garantili olup, sahlep ıstıcı makinenin yedek parçaları (çırpıcısı,termostatı,haznesi,karıştırıcısı,musluğu,contası,redüktör motoru v.b. sahlep ısıtma makinesi parçası) 15 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal sahlep makinası parçası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

* Ayrıca elinizde böyle bir sahlep-sıcak çikolata makinası var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli sahlep ısıtma makinesi tamircilerinden oluşan teknik servisimize sahlep ısıtıcılarının tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Isıtmalı sahlep makinası tamiri-sıcak çikolata makinası tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sahlep ısıtıcılarla ilgililer:karıştırıcılı sahlep ısıtma makinesi,sahlep ısıtıcısı,büfe tipi sıcak çikolata makinesi,sahleplik,sıcak çikolata makinesi tamiri,sıcak çikolata makinesi,sahlep makinası servisi,sıcak çikolatalık,karıştırıcılı sıcak çikolata ısıtıcıları,sahlep ısıtıcı fiyatları,sahlep makinası servisi, - Büfeler kafeler oteller restaurantlar için karıştırıcılı sahlep makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Döner paletli karıştırıcılı sahlep sıcak çikolata makinasını kredi kartlarına taksitli 9 aya kadar vade farkıyla satın alabilirsiniz - Büfeler kafeler oteller restaurantlar için karıştırıcılı sahlep makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Karıştırmalı Sahlep Makinası ASM1:Haznesindeki sahlep-sıcak çikolatayı karıştırarak sıcak tutan, sahlep ısıtıcıları bölümündeki bu makineyle daima sıcak sahlep ve sıcak çikolatayı müşterilerinize sunabileceksiniz. Karıştırıcılı sahlep ısıtma makinası 2 yıl garantili olarak satılıyor - Büfeler kafeler oteller restaurantlar için karıştırıcılı sahlep makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

                                                                             KARIŞTIRICILI SAHLEP ISITICISI This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.-2370750-2370751-2370759

Yorumlar (2)

2 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Fotoğraftaki gibi elektrikli kahve fincanı ısıtıcısı satıyor musunuz? sahlep fincanı ısıtma da olabilir

https://mutfakmerkezi.com/resimler/elektrikli-fincan-isitma-makinesi-akf7.jpg

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...