x 


Banket Sandalyesi

İmalatçısından en kaliteli banket sandalyesi modelleri en uygun banket sandalyesi toptan banket sandalyesi satış listesi banket sandalyesi fiyatlarıyla banket sandalyesi satıcısı telefonu 0212 2370750
Banket Sandalyesi AOR-1622:Alüminyum sandalye modellerinden olan bu konferans salonu tipi tiyatro sahnesi modeli banket sandalyesinin boyası elektrostatik fırın toz boya ile yapılmış olup farklı sandalye modelleri için de - Banket sandalyesi proje@mutfakmalzemeleri.com

Banket Sandalyesi AOR-1622

* Alüminyum - Banket sandalyesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: E:45 B:59,5 Y:48/93,5 cm
* 25x25x2 mm aluminyum profil iskelet - Banket sandalyesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Elektrostatik fırın toz boya
* 600 gr. soğuk döküm poliüretan sünger - Banket sandalyesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Banket Sandalyesi AOR-1622:Alüminyum sandalye modellerinden olan bu konferans salonu tipi tiyatro sahnesi modeli banket sandalyesinin boyası elektrostatik fırın toz boya ile yapılmış olup farklı sandalye modelleri için de - Banket sandalyesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok