x 


Salep Isıtıcısı

İmalatçısından en kaliteli salep ısıtıcıları modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370759
Salep Isıtıcısı CS6:Salep ısıtıcı makinaları modellerinden olan bu 9 litre kapasiteli çelik salep ısıtıcısı benmari sistemle imal edilmiş olup salep satışı yapan kafelerde kullanıma uygundur - Salep ısıtıcısı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 8.755,14 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Salep Isıtıcısı CS6

Çelik Model

- Kapasite; 9 lt. - Salep ısıtıcısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Ölçüler; 330x420x570 mm
- Güç; 1100 Watt - Salep ısıtıcısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Bain-marie sistemli
- Sürekli karıştırma - Salep ısıtıcısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Ayarlanabilir termostat (30 C°–90 C°)
- Kolay temizlenebilen, kolay temizlenebilen musluk - Salep ısıtıcısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Paslanmaz çelik kazan ve rezistans
- Yeni dizayn - Salep ısıtıcısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Üründe paslanmaz çelik tüp rezistans kullanılmıştır
- Özel model muslukları ile ergonomik kullanım sağlar - Salep ısıtıcısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Damlalık vardır
- CE belgelidir - Salep ısıtıcısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Salep Isıtıcısı CS6:Salep ısıtıcı makinaları modellerinden olan bu 9 litre kapasiteli çelik salep ısıtıcısı benmari sistemle imal edilmiş olup salep satışı yapan kafelerde kullanıma uygundur - Salep ısıtıcısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok