2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Gazlı Tandır

İmalatçısından en kaliteli gazlı tandır modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370750
Gazlı Tandır EMPTDR01:Sanayi tipi tandır modellerinden endüstriyel kullanıma uygun gazla çalışan tandırlardan olan bu gazlı tandır ile kolay ve zahmetsiz bir şekilde tandır ekmeği tandır pidesi kuzu tandır ve tandır lavaşı pişirebilirsiniz - Gazlı tandır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 22.496,70 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Gazlı Tandır EMPTDR01

- Ebatlar; 715x945x1225 mm - Gazlı tandır This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
- Ağırlık; 90 kg
- Net m3; 0.83 - Gazlı tandır This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
- Güç; 12 kw
- LPG veya NG ile çalışır - Gazlı tandır This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
- Musluklar Magnet Emniyet ventillidir
- 66 cm iç hazne ebatı - Gazlı tandır This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
- İzolasyonlu gövde
- Çıkarılabilir pislik tavası - Gazlı tandır This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
- Paslanmaz çelik gövde

Gazlı Tandır EMPTDR01:Sanayi tipi tandır modellerinden endüstriyel kullanıma uygun gazla çalışan tandırlardan olan bu gazlı tandır ile kolay ve zahmetsiz bir şekilde tandır ekmeği tandır pidesi kuzu tandır ve tandır lavaşı pişirebilirsiniz - Gazlı tandır This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok