2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Setüstü Ocak

İmalatçısından en kaliteli setüstü ocak modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370759
Setüstü Ocak ES015NG:Setüstü pişirme makineleri snack serisinden olan bu tek gözlü setüstü ocak doğalgazlı olarak satılmaktadır.Tüplü ya da elektrikli setüstü ocak modelleri,2 gözlü,3 gözlü setüstü ocak modelleri için de bizi - Setüstü ocak proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 707,41 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Setüstü Ocak ES015NG

 - Ebat; 45x45x25 cm - Setüstü ocak This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 - Ağırlık; 8 kg

 - Enerji; 21 MB - Setüstü ocak This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 - Güç Power; 9,70 KW

 - Paslanmaz çelikten imal edilmiştir - Setüstü ocak This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 - Rahat kullanılabilen ergonomik tasarım

 - LPG ve NG seçenekleri mevcuttur - Setüstü ocak This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 - Yüksek kalori sağlayan bekler kullanılmaktadır

 - Döküm üst ızgaradır - Setüstü ocak This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Setüstü Ocak ES015NG:Setüstü pişirme makineleri snack serisinden olan bu tek gözlü setüstü ocak doğalgazlı olarak satılmaktadır.Tüplü ya da elektrikli setüstü ocak modelleri,2 gözlü,3 gözlü setüstü ocak modelleri için de bizi - Setüstü ocak This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...