x 


Çift Kapılı Şişe Soğutucu Dolap

En uygun çift kapılı şişe soğutucu fiyatı garantisiyle kaliteli çift kapılı şişe dolabı çeşitleri profesyonel ve ekonomik çift kapılı şişe soğutucu dolap markaları çift kapılı şişe soğutucu bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon 0212 2370749
Çift Kapılı Şişe Soğutucu Dolap UGR-USS 1200 DSCL: Marketlerde, restoranlarda, büfe ve kantinlerde tercih edilen çift kapılı model meşrubat, ayran, su şişesi soğutucu dolabıdır - Çift kapılı şişe soğutucu dolap satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 29.659,30 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Çift Kapılı Şişe Soğutucu Dolap UGR-USS 1200 DSCL

* Enerji sınıfı: F Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Genişlik: 120 cm
* Derinlik: 74,2 cm
* Yükseklik: 200 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Soğutma sistemi: statik
* Enerji tüketimi: 2482 kWh/Yıl
* İç boyutlar GxDxY: 1090x572x1533 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* İklim sınıfı: 4
* Soğutucu gaz: R290
* Sıcaklık aralığı: +1/+10 °C Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 164/178 kg
* Aydınlatma: led
* Besleme gerilimi: 220-240 / 50 V/Hz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Raf adedi: 4+1 (taban rafı) adet
* Tür: çift kapılı
* Brüt hacim: 967 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Aydınlatmalı kanopi seçeneği
* Mükemmel ürün görünürlüğü sağlayan iç aydınlatma
* Temperli cam kapı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Yüksekliği ayarlanabilen ayaklar
* Analog veya dijital termometre seçeneği
* Kapı kilidi seçeneği Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çift Kapılı Şişe Soğutucu Dolap UGR-USS 1200 DSCL: Profesyonel kullanıma uygun şişe soğutucularından olan bu çift kapılı şişe soğutucu dolap iç aydınlatması sayesinde kolay ürün görünürlüğü sağlar - Çift kapılı şişe soğutucu dolap satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok