2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Şok Soğutucu Dondurucu

Şok Soğutucu Dondurucu:Endüstriyel şok yemek soğutucuları sanayi tipi mutfak şoklu yemek dondurucuları yemekhane için yemek şoklu yemek buzdolabı şoklu yemek soğutucu cihazlarından bu şok soğutucu +70 derecede bir ürünü yemeği -18 derecelere bakteri üret
Şok Soğutucu Dondurucu BCF20:Endüstriyel şok yemek soğutucuları sanayi tipi mutfak şoklu yemek dondurucuları yemekhane için yemek şoklu yemek buzdolabı şoklu yemek soğutucu cihazlarından bu şok soğutucu +70 derecede bir ürünü yemeği -18 derecelere bakteri üretmeden dondurur ve tüm imalat aşamasındaki yemekleri ürünleri bakterisiz bir şekilde çok daha uzun bir süre saklanılacak hale getirir - Endüstriyel mutfak tipi şok yemek soğutucusu dondurucusu proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 24.013,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Şok Soğutucu Dondurucu BCF20

 * Şok soğutucu 220 V elektrik ile çalışmaktadır - Endüstriyel mutfak tipi şok yemek soğutucusu dondurucusu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Sağlam, dayanıklı 304 paslanmaz çelik iç ve dış yüzeyi ile uzun yıllar kullanma ömrü sağlar

 * İç köşeleri radyüslü, temizlemesi kolay, hijyen kurallarına uygun - Endüstriyel mutfak tipi şok yemek soğutucusu dondurucusu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Bu şok soğutucu dayanıklı olması için üst bölüm 1,5 mm kalınlığında paslanmaz çelikten imal edilmiştir 

 * Kendi kedine kapanan kapıları mevcuttur - Endüstriyel mutfak tipi şok yemek soğutucusu dondurucusu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Otomatik defrost ve defrost edilen suyun buharlaşma imkanı sağlanmıştır

 * Değiştirilebilen ısıtıcılar - Endüstriyel mutfak tipi şok yemek soğutucusu dondurucusu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * 1/1 küvet veya 400x600 mm tepsiye uygundur

 * Dijital sıcaklık kontrol - Endüstriyel mutfak tipi şok yemek soğutucusu dondurucusu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Manuel yüklemede 90 dakikada sıcaklık +70°C’den +3°C’ye düşer

 * Manuel yüklemede 240 dakikada sıcaklık +70°C’den -18°C’ye düşer - Endüstriyel mutfak tipi şok yemek soğutucusu dondurucusu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Özel dizaynlı hava borusu ile homojen sıcaklık dağılımı

 * Soğutucu gaz; R134A - Endüstriyel mutfak tipi şok yemek soğutucusu dondurucusu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Ebatlar; 800x800x930 mm, kapasite; 170 lt, ağırlık; 130 kg

 * Kabin iç ölçü; 670x660x390 mm - Şok soğutucu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Şok soğutucu 2 yıl garantili satılmakta olup, şok soğutucu yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal şok soğutucu yedek parçaları This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Ayrıca elinizde böyle bir şok soğutucu var ve arızalıysa veya şok soğutucunun bakıma ihtiyacı varsa; şok soğutucu tamircilerinden oluşan teknik servisimize şok soğutucunuzun tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedekparçalarını satın alabilirsiniz. Şok soğutucu tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Şok Soğutucu Dondurucu BCF20:Endüstriyel şok yemek soğutucuları sanayi tipi mutfak şoklu yemek dondurucuları yemekhane için yemek şoklu yemek buzdolabı şoklu yemek soğutucu cihazlarından bu şok soğutucu +70 derecede bir ürünü yemeği -18 derecelere bakteri üretmeden dondurur ve tüm imalat aşamasındaki yemekleri ürünleri bakterisiz bir şekilde çok daha uzun bir süre saklanılacak hale getirir - Endüstriyel mutfak tipi şok yemek soğutucusu dondurucusu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...