2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Bardak Yıkama Makinası

İmalatçısından oteller barlar için en kaliteli bardak yıkama makinaları modelleri fincan kadeh yıkamaya en uygun bardak yıkama makinası toptan içki-su bardağı yıkama makinası satış listesi set altı bardak yıkama makinası fiyatlarıyla bardak yıkama makina
Bardak Yıkama Makinası GEW30:Kahveler için profesyonel bardak yıkama makinası fiyatları barlarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik bardak yıkama makinası modelleri oteller için endüstriyel bardak yıkama makinası teknik şartnamesi kahve fincanı yıkamada kullanılan bardak yıkama makinası fiyatı özellikleri su bardağı nescafe fincanı da yıkayan çay bardağı yıkama makinesi fabrikası kadeh yıkamak için kristal kesmeli içki bardağı yıkama makinası bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 7.935,50 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Bardak Yıkama Makinası GEW30

Kafe Restaurant Tipi Çay Su Bardağı Yıkama Makinası - Bardak Yıkama Makinası

 * Ebatlar; 490x520x780 mm - Bardak yıkama makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Ağırlık; 45,65 kg

 * Toplam güç; 5190 W - Bardak yıkama makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * EnerJİ; 220V, 50Hz

 * EAN No; 8699234454523 - Bardak yıkama makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Gövde, şase panel ve ısıtıcı boyler paslanmaz çeliktir

 * Elektrikli elemanlar ve kablolar uluslararası standartlara ve güvenlik tüzüklerine uygundur - Bardak yıkama makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Tüm parçalara kolayca ulaşılarak, çabuk ve etkin çalışma için kontrol edilebilir

 * Yıkama tankı otomatik olarak dolar ve sabit seviye kontrollüdür - Bardak yıkama makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Yıkama ve durulama suyu sıcaklığı bağımsız iki termostatla uygun yıkama ve durulama için sürekli ve otomatik olarak kontrol edilir

 * Kapı emniyet butonu ve otomatik parlatıcı ile birliktedir - Bardak yıkama makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Yıkama 85°C’de 120 saniyelik yıkama periyodlu

 * Durulama işlemi vardır - Bardak yıkama makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Basket Ölçüsü: 400x400x150 mm

 * Otomatik parlatıcı fiyata dahildir - Bardak yıkama makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Bardak Yıkama Makinası GEW30:Sanayi tipi çay bardağı su bardağı yıkama makinalarından bu bardak yıkama makinası son derece kaliteli,sağlam ve güvenilirdir - Bardak yıkama makinası This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (2)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

setaltı endüstriyel bardak yıkama makinesi otomatik ybym 1000 fiyat alabilirmiyim. işyerim bursada bursa servisiniz varmıdır.

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok